Co se u nás děje

Ledová Praha

Ledová Praha

2023-01-23
Letos hodláme poprvé využít možnosti zúčastnit se celorepublikové akce Ledová Praha, kterou organizuje Pionýr. Pojedeme do našeho hlavního města, ve kterém navštívíme zajímavá místa: od Petřínské rozhledny, Pražského hradu až po zajímavá muzea a galerie. Nudit se rozhodně nebudeme.  
Číst více...
Deskovky

Deskovky

2023-01-17
Již za měsíc nás čeká další akce Zelené ligy - Deskovky. Pojďte si zasoutěžit proti ostatním oddílům v různých deskových hrách. Na vítěze čekají skvělé ceny, ale hlavně bude zábava. Těšíme se na vás. 
Číst více...
Karneval

Karneval

2022-12-26
Po Vánocích v novém roce nás čeká první akce Hády a tou je Karneval. Můžete se těšit na spoustu zábavy, her, soutěží s vašimi kostýmy za sladké odměny, tančení na diskotéce, malování na obličej a spoustu dalšího. Karneval se bude konat 13.1. 2023 od 15:30 do 19:00 na klubovnách PS Hády. Už se na vás moc těšíme.  
Číst více...
Aby Vám od nás nic neuniklo, sledujte i náš Facebookový profil 91. PS Hády.

Rychlé info:

Rok 2021/22 začínáme schůzkami v druhém zářijovém týdnu. Koukněte se na družinky, ale pozor pospěšte si, většinou jsou již plné a nováčky nenabírají.

O našich schůzkách a jak se nás týkají opatření covidu Vás budeme informovat e-mailem a zde. Zatím dbáme na zvýšenou hygienu a vše bedlivě sledujeme. Pokud je dítě nemocné nebo někdo doma, prosím na schůzky jej neposílejte.

Letos nás čekají 3 akce Zelené ligy a to - ZaPsem, Deskovky a Seton. Info v Termináři a v Akcích.