Velikonoční výlet 18.-21. 4. 2019

Velikonoční výlet je za námi. Letos jsme znovu zavítali do DDM Zastávka u Brna, které je naší pravidelnou destinací pro výlety. Dětí bylo velké množství, jelo jich s námi 29.
Děti se stali našimi zachránci a to proto, že nás zachránily od zlého titána Thanose, který se rozhodl vyhladit polovinu všech živých ve vesmíru. Dětem nezbývalo nic jiného,
než ho porazit. A to mohly zvládnout jedině tak, že nasbírají šest Kamenů nekonečna, mocných kamenů, které mají sílu Thanose porazit. Každý den tedy musely plnit různé úkoly ve formě her, které jim zadali strážci kamenů. Na páteční noční hře se poté vydaly ještě získat rukavici, do které získané kameny zasadí a která jim bude sloužit jako finální zbraň, pomocí které Thanose porazí. V sobotu odpoledne na ně čekal rozhodující souboj s Thanosem. Nebylo to jednoduché - prvně musely zjistit, kde se nachází a předtím než ho mohly porazit, tak se musely postarat ještě o jeho pomocníky. Ale všechno zdárně zvládly a všichni jsme ve zdraví přežili. Děkujeme!! Nakonec je čekala odměna a po návratu na ubytovnu ještě velká slavnostní párty. Do Brna si odvezly i krásné misky, které si dle libosti a chuti vyzdobily. Počasí bylo nádherné, takže ve volných chvílích děti hrály na dvorku vybíjenou, která je nikdy nepřestala bavit.