Klubovna

Naše klubovna se nacházejí v blízkosti školy Masarova 11 a mají s ní i stejnou adresu. Klubovny se nacházejí v unimobuňce. Přední vchod patří nakladatelství Mravenec. My do klubovny vcházíme vchodem, který není z parkoviště u Alberta vidět. Co však vidět je, je naše oranžová cedule. Všimne si jí každý a to nás těší :-). 

 Vchodem se dostaneme do chodby, kde vás přivítá náš HAD. Další věc, podle které nás poznáte, je oranžové logo. Nikdo z brněnských skupin nemá podobnou
barvu a na společných nástupech jsme nepřehlédnutelní a každý nás zná

Z chodby se dostanete do všech částí klubovny: záchody s umyvadlem, sklad materiálu a nářadí, sklad programu, her a sportovní náčiní, menší klubovna Olmeků a Mikmeků, klubovna Ériů a Agonů. Klubovny jsou každou chvíli renovovány a snažíme se, aby se v nich děti cítili co nejpříjemněji. Dělal se úplně nový rozvod elektřiny a nová světla, byly vytapetovány obě dvě klubovny, nataženy nové koberce a natřen nábytek. Klubovny se pravidelně uklízejí a jednou za čas se provede generální úklid, kde se zjistí, co vše je potřeba opravit a udělat. 

Klubovna Olmeků a Mikmeků: 

 Klubovna Ériů a Agonů:

Okolí klubovny není moc rozlehlé, a tak chodíme hrát hry na hřiště školy. Se školou spolupracujeme již mnoho let.

Klubovny jsou přístupné všem v době schůzek a každý se za námi může přijít podívat. Budeme rádi :-).