Tábory, které pořádáme v roce 2020

Pokud máte nějaké dotazy k minulým i budoucím akcím napište na info@pshady.cz. 

LT Kaliště - letos nepořádáme

Pro nedostatek vedoucích a vedení, jsme se rozhodli, že tábory spojíme. Proto všechny děti můžete hlásit do Rozkoše.

 

LT Rozkoš - 11. - 25. 7. 2020

Kapacita tábora je naplněna a přednostní přihlašování registrovaných dětí již skončilo. Nyní můžete díte přihlásit jako náhradníka, v případě uvolnění místa bych vás kontaktovala.

Přihlašování na tábor.

Co zabalit s sebou na tábor?

Mít správné vybavení a zároveň netahat nic zbytečného je velmi důležité pro každého táborníka. Proto je k akcím vždy přikládán seznam věcí (na tábor, výlet apod.), které by neměly chybět v zavazadle. 

Proč jsou ale tyto věci důležité a jak dítě sbalit? Pročtěte si tuto stránku, dole nal

Přihlašování na tábor Rozkoš

Kapacita tábora je naplněna a přednostní přihlašování registrovaných dětí již skončilo. Nyní můžete díte přihlásit jako náhradníka, v případě uvolnění místa bych vás kontaktovala.

Vážení rodiče a děti,

Tábor se koná od 11. - 25. července 2020. Klasicky se

Rozkoš

Tábor se nachází na louce obklopen lesy a potokem Rokytnou - mezi Rozkoší a Peklem (název stavení u příjezdové cesty) a Pulkovem. Zde se pořádají tábory pro děti od 11-15 let.

Kaliště

Táborová základna "Chalupa na Bělici" se nachází 1km od vesnice Kaliště v okrese Pelhřimov. Do Kaliště je to z nejbližšího města Humpolce. Chaloupka stojí v celém údolí osamocená, obklopená pouze lesy, potokem a loukami, tedy v ideálním prostředí pro realizaci dětských táborů.